• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Domantas Sabonis buvo arti aštuntojo sezono trigubo dublio, bet Indianos „Pacers“ (30/35) patyrė nesėkmę NBA pirmenybėse – 93:104 (26:30, 21:26, 21:29, 25:19) nusileido Sakramento „Kings“ (29-37).

Lietuvis per 37 žaidimo minutes pelnė 17 taškų (7/8 dvit., 0/1 trit., 3/3 baud.), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. Pagal visus šiuos tris rodiklius centras buvo geriausias komandoje.

Jis taip pat perėmė du kamuolius, bet keturis kartus suklydo.

Po dviejų kėlinių „Kings“ pirmavo devyniais taškais, o pergalingą pranašumą susikrovė spurtavę trečiame ketvirtyje – atkarpą jie laimėjo 13:0 ir pradėjo triuškinti „Pacers“ 80:56.

Sakramento komandai tai buvo ketvirtoji iš eilės pergalė, leidžianti išlaikyti menkas viltis dėl žaidimo atkrintamosiose varžybose.

Tuo tarpu „Pacers“ nepavyko tapti pirmąja komanda nuo 2009 m., kuriai būtų pavykę trejose iš eilės rungtynėse pelnyti 140 ir daugiau taškų.

„Kings“ komandą į priekį tempė 2018 m. antrasis NBA naujokų biržos šaukimas Marvinas Bagley III, pelnęs 31 tašką ir atkovojęs 12 kamuolių.

„Pacers“: D. Sabonis 17, C. LeVertas 14, D. McDermottas, T.J. McConnellas ir K. Martinas po 11.

„Kings“: M. Bagley 31, D. Wrightas 23, B. Hieldas 16, R. Holmesas 12.