a lyga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „a lyga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „a lyga“.

„Žalgirių“ susitikime pergalę rungtynių pabaigoje ištraukė vilniečiai

„TOPsport A lygoje“ trejų nelaimėtų rungtynių seriją pavyko nutraukti pirmenybių lyderiui Vilniaus „Žalgiriui“. 14-ajame ture vilniečiai po susitikimo pabaigoje pelnyto įvarčio 1:0 nugalėjo „Kauno Žalgirį“. Vienos pirmųjų atakų metu kauniečiai grubiai suklydo prie savo vartų, tačiau Pauliaus Golubicko spirtas kamuolys atsimušė į virpstą. Kamuolį į vartų konstrukciją sukirto ir „Kauno Žalgirio“ starto sudėtyje debiutavęs Jermaine‘as Hyltonas.
Prieš 6 val.

Žemaitijos derbis A lygoje baigėsi kovingomis lygiosiomis

14-ajame „TOPsport A lygos“ ture į Telšių miesto centrinį stadioną sugrįžęs „Džiugas“ rungtynėse su „Banga“ pasidalino po tašką. Rungtynių pradžioje komandoms sunkiai sekėsi kurti progas prie varžovų vartų. Kėlinio viduryje pavojingai smūgiavo „Džiugo“ puolimo lyderis Nino Noordanusas, tiesa, kamuolys prašvilpė visai greta virpsto, o su Sergijaus Kulynyčiaus smūgiu galva ramiai susitvarkė Mantas Bertašius.
Prieš 8 val.

Pakeistas treneris nepadėjo – panevėžiečiai krito savų sirgalių akivaizdoje

Pergalę 14-ajame „TOPsport A lygos“ ture svečiuose iškovojo Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa, kuri rezultatu 2:0 (0:0) nugalėjo savų sirgalių akivaizdoje žaidusį „Panevėžį“. 10-ąją minutę galva smūgiavo Linas Klimavičius, kamuolį sugavo Arijus Bražinskas, vos už poros minučių Klaudijaus Upsto kaire koja spirtas kamuolys drebino vartų konstrukciją. Kėlinio pabaigoje šalia vartų smūgiavo Leo Ribeiro, Jeffrey Sarpongas atliko tolimą bandymą, su juo susitvarkė varžovų vartų sargas.
2024-05-18

„Šiauliai“ išvykoje įsirašė svarbius tris taškus

14-ajame „TOPsport A lygos“ ture pergalę bei revanšą pasiekė FA „Šiauliai“. Saulės miesto atstovai išvykoje rezultatu 3:1 (2:0) pranoko Vilniaus rajono „TransINVEST“, o į aikštelę po ilgo laiko ir sunkios traumos sugrįžo Deividas Šešplaukis. 16-ąją minutę Simone Moschino atrėmė tolimą Egidijaus Vaitkūno bandymą, vos po kelių minučių Artūras Žulpa pavojingai smūgiavo į Luko Paukštės ginamus vartus.
2024-05-18

A lygos turo anonsas: lyderio iššūkis „Kauno Žalgiriui“

Nuo penktadienio iki sekmadienio „TOPsport A lygoje“ bus sužaisti penki 14-ojo turo mačai. Alytaus DFK „Dainava“ – Marijampolės „Sūduva“. Gegužės 17 dieną, 19 val. Alytus, Alytaus miesto stadionas. Ankstesnės rungtynės: 1:0. Penktadienį Alytuje susigrums dvi nerezultatyviai žaidžiančios ekipos. „Dainava“ penkerių iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją nutraukė laimėjimu namuose ir su 16 taškų pakilo į 6-ąją poziciją.
2024-05-17

Turnyrinės lentelės dugne esantys „TransINVEST“ vėl ėmėsi permainų trenerių štabe

Devynerias rungtynes Vilniaus rajono „TransINVEST“ vyriausiuoju treneriu buvęs Donatas Vencevičius abipusiu susitarimu su savo asistentu palieka klubą. Tokią informaciją klubo facebook paskyroje pranešė patys „TransINVEST“ atstovai. D.Vencevičius prie komandos prisijungė po ketvirtojo turo ir per vieną ratą sąskaitą papildė septyniais taškais. Priminsime, kad sezoną kaip vyriausiasis treneris pradėjo Giedrius Barevičius, tačiau po ketvirtojo turo su juo nuspręsta atsisveikinti.
2024-05-15

Labai prastai sezoną pradėję A lygos čempionai atsisveikino su treneriu

Prastai A lygos sezoną pradėjęs „Panevėžio“ klubas ėmėsi pokyčių. Skelbiama, kad vyr. trenerio pareigas abipusiu susitarimu paliko Gino Lettieri. Klubą bent jau laikinai treniruos asistentu iki šiol dirbęs Dainius Gleveckas. „Apgailestaujame, kad nepavyko pradėti šio sezono taip, kaip planavome. Pastaruoju metu komandos žaidimas ir rezultatai netenkino nei klubo vadovybės, nei komandos sirgalių.
2024-05-15

A lygos turo apžvalga: Telšiuose siaučiantis gynėjas ir pirmoji Gargždų pergalė namuose

„TOPsport A lygos“ 13-ajame ture buvo užfiksuotos keturios pergalės ir vienerios lygiosios. Vienuolika. Alytaus DFK „Dainava“ nutraukė blankią atkarpą ir džiaugėsi svarbiu laimėjimu – namuose 1:0 nugalėtas Vilniaus rajono „TransINVEST“ klubas. Pergalingą įvartį pelnė nigerietis Aaronas Olugbogi, kuris pasižymėjo pirmą kartą šiame sezone ir taiklių smūgių sąskaitą papildė po 11 mėnesių pertraukos.
2024-05-14

Mažumoje likęs „Kauno Žalgiris“ iškovojo įsimintiną pergalę

13-asis „TOPsport A lygos“ turas finišavo Laikinojoje sostinėje, kur pergalę šventė „Kauno Žalgiris“ – net ir mažumoje likę kauniečiai panaikino įvarčio deficitą bei rezultatu 2:1 (0:1) nugalėjo FA „Šiauliai“. Jau pačioje kėlinio pradžioje kauniečiai dėl traumos prarado Divine Naah. 13-ąją minutę iš toli pykštelėjo Gratas Sirgėdas, smūgį sustabdė Lukas Paukštė. Kėlinio viduryje Daviui Ikauniekui pasižymėti sutrukdė Deividas Mikelionis.
2024-05-12

„Dainava“ sugrįžo į pergalių kelią A lygoje

Alytaus DFK „Dainava“ „TOPsport A lygoje“ nutraukė penkerių nelaimėtų rungtynių seriją. Sergejaus Kuznecovo treniruojama komanda 13-ajame ture namuose 1:0 įveikė Vilniaus rajono „TransINVEST“ futbolininkus. Pirmame kėlinyje dainaviečiai galėjo išsiveržti į priekį, tačiau po Chibuike Nwosu smūgio kamuolys atsimušė į virpstą. Po pertraukos tas pats futbolininkas iš Nigerijos sulaukė gero perdavimo iš krašto ir mušė pro šalį.