bėgimas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bėgimas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bėgimas“.

Legendiniame bėgime į Europos dangoraižį – atkakli kova su varžovais ir savimi

Šeštadienį jau devintą kartą surengtas tradicinis bėgimas į Europos dangoraižį. Šimtai aktyviai nusiteikusių žmonių nepabūgo iššūkio įveikti trasą laiptais iki 31-ojo aukšto. Kartu tai buvo ir Lietuvos bėgimo taurės 10 etapas. Prie starto linijos dalyviai stojo kas pusę minutės, kad nebūtų grūsčių lipant. Pirmajame etape geriausią rezultatą užfiksavo 2022 ir 2023 metų šio bėgimo čempionas Jaunius Strazdas – 3 min. 18,2 sek. Antrą rezultatą pasiekė Ignas Kazlauskas (3 min. 19,1 sek.
Prieš 13 val.

Beatričė Juškevičiūtė pagerino beveik 15 metų gyvavusį Lietuvos rekordą

Austrijoje vykstančias „Hypo Meeting Gotzis“ septynkovininkių varžybas fantastiškai pradėjo Beatričė Juškevičiūtė. 100 m barjerinio bėgimo rungtyje lietuvė finišavo per 12.87 sek. ir pasiekė šalies rekordą bei tapo pirmąja Lietuvos sportininke, šią rungtį baigusia greičiau nei per 13 sek. Ankstesnis Lietuvos rekordas net nuo 2009 m. liepos priklausė Sonatai Tamošaitytei (13.10), o olimpinis normatyvas siekia 12.77 sek. Beatričė šioje rungtyje įvykdė Europos čempionato normatyvą.
2024-05-18

Modesta Morauskaitė Ispanijoje pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą

„World Athletics“ kontinentinio turo „bronzinėse“ lengvosios atletikos varžybose „Meeting Jaen Paraiso Interior“ penktadienį Ispanijoje Modesta Justė Morauskaitė 400 m bėgime užėmė penktą vietą (53.79 sek.) Nugalėjo čilietė Martina Weil Restrepo (52.81). Antra buvo ispanė Eva Ruiz (52.97), trečia – latvė Gunta Vaičule (53.49). M.Morauskaitei tai buvo pirmosios sezono varžybos. Ji tuo pačiu pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą.
2024-05-17

Pasaulio rekordininkas Aleksandras Sorokinas atskleidė šių metų planus – bandys pranokti patį save

„Bėgimas tapo narkotiku, be jo neįsivaizduoju savo gyvenimo – nusijuokė ilgų nuotolių bėgikas, pasaulio rekordininkas Aleksandras Sorokinas, sulaukęs klausimo, kaip atrodo jo diena. – Bėgti, valgyti, miegoti, kartoti“. Bėgikas atvirai išdėsto savo šių metų planus: svarbiausi akcentai – 100 kilometrų distancija.
2024-05-15

Neįprastose bėgimo varžybose „Vilnius 5000“ – Luko Tarasevičiaus ir Auksės Linkutės pergalės

Šeštadienį sostinės Vingio parke esančiame „Vingio“ stadione jau penktą kartą vyko bėgimo varžybos „Vilnius 5000“. Lietuvos lengvosios atletikos federacijos pavasario taurės bei Lietuvos bėgimo taurės įskaitinėse varžybose ratus stadione suko 74 dalyviai, tarp kurių greičiausi buvo Lukas Tarasevičius ir Auksė Linkutė. L.Tarasevičius distanciją nubėgo per 14 min. 40,31 sek. bei pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą. Antrą vietą užėmė Džiugas Balčiūnas (15 min. 8,74 sek.
2024-05-13

Druskininkų maratone triumfavo Modestas Dirsė ir Gitana Akmanavičiūtė

Du laimėti maratonai per dvi savaites – tokiu įspūdingu laimikiu gali pasigirti bėgikas Modestas Dirsė. Prieš porą savaičių nugalėjęs maratone Kaune, šeštadienį M. Dirsė buvo nepralenkiamas tradiciniame „RASA Druskininkai Marathon“ renginyje. Druskininkuose M. Dirsė maratono distanciją arba keturis sertifikuotos trasos ratus įveikė per 2 val. 39 min. 29 sek.
2024-05-13

Bėgikė Aušra Garunkšnytė: misija maratono trasoje ir už jos ribų

Nemalonių klausimų ji nežino. Būna klausimų, kurie sutrikdo. Pasitaiko tokių, į kuriuos neturi atsakymo. Tačiau spengianti tyla kur kas baisesnė už bet kokį klausimą. Maratono bėgikė Aušra Garunkšnytė (32 m.) visiems ir visada leidžia klausti ko tik nori ir stengiasi nuoširdžiai atsakyti: „Tik taip galiu skleisti žinią, kad mes, paraatletai, irgi garsiname Lietuvą sportuodami.
2024-05-09

Profesionalų patarimai, kaip pasiruošti bėgimui į dangoraižį „Europa“ – svarbu nedaryti šių klaidų

Šimtai sporto aistruolių ir profesionalų nekantriai laukia gegužės 18 d., kai savo jėgas galės išbandyti bėgdami į 31-ą verslo centro „Europa“ aukštą. Į legenda tapusias bėgimo varžybas kasmet susirenka būrys įvairių sporto šakų atstovų, mėgėjų ir profesionalų. Šis renginys ne tik leidžia išbandyti savo jėgas, lavina ištvermę, bet ir suvienija dalyvius vienam tikslui – trasą įveikti ne lėčiau nei per 10 minučių.
2024-05-08

Šeštajame Lietuvos bėgimo taurės etape triumfavo ukrainiečiai

Baltojoje Vokėje surengtas šeštasis Lietuvos bėgimo taurės (LBT) etapas, kuriame nugalėtojais tapo sportininkai iš Ukrainos. Tradiciniame „Baltosios Vokės bėgime“ greičiausias buvo Vitalijus Kuznecovas („Bėgimo klubas“) iš Charkivo. Jis 10 km distanciją įveikė per 32 min. 57,2 sek. Antras finišavo Kęstutis Bikas („Million Steps“, 33.48,4), trečias – Justinas Križinauskas („Lukas“, 34.34,1). „Trasa čia yra labai gera ir greita, todėl čia galima nuolat gerinti rezultatus.
2024-04-30

Vilniaus maratone triumfavusiai Vilmantei Stašauskaitei – ilga diskvalifikacija dėl dopingo

Praėjusių metų Vilniaus maratono triumfavusi Vilmantė Stašauskaitė sulaukė griežtos „World Athletics“ bausmės už draudžiamos medžiagos meldonio vartojimą – 21 mėnesio diskvalifikacijos. „Pasaulinė lengvosios atletikos organizacija (World Athletics) skyrė 21 mėnesio diskvalifikaciją ir Vilniaus Rimi maratono 2023 rezultatų anuliavimą bėgikei Vilmantei Stašauskaitei, kurios mėginyje rasta draudžiamoji medžiaga meldonis.