• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pralaimėjimu Eurolygos atkrintamąsias varžybas pradėjo Barselonos „Barcelona“ klubas, kurio marškinėlius vilki Rokas Jokubaitis. Rogerio Grimau auklėtiniai po atkaklios kovos namuose 75:77 (18:19, 17:25, 19:17, 21:16) nusileido Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkams su Ignu Brazdeikiu.

Ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių Graikijos čempionai įsiveržė į priekį 1-0. Kitas serijos mačas vėl bus žaidžiamas Barselonoje.

14 minučių žaidęs R.Jokubaitis pelnė 6 taškus (3/5 dvit.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, padarė klaidą, 2 sykius prasižengė ir surinko 6 naudingumo balus.

I.Brazdeikis rungtyniavo 8 minutes ir pasižymėjo 2 taškais (1/2 dvit.), 2 atkovotais kamuoliais ir 3 naudingumo balais.

Svečiai iniciatyvą perėmė antrojo kėlinio pabaigoje, kai pelnė 9 taškus be atsako ir pirmą kartą rungtynėse susikrovė dviženklį pranašumą (34:44).

Prieš lemiamą ketvirtį atstumas dar kiek padidėjo (47:60), bet trečiojo ketvirčio pabaigoje katalonai įmetė 7 taškus iš eilės ir priartėjo (54:60).

Ketvirtajame kėlinyje svečiai vėl ėmė dominuoti ir skirtumas tarp komandų išaugo (59:69). Nepaisant to, aikštės šeimininkai rankų nuleisti neketino ir atsakė atkarpa 8-0 (67:69). Prasidėjus paskutinei mačo minutei, ekipas skyrė 3 taškai (72:75). Po Nicolaso Laprovittolos klaidos du baudų metimus realizavo Giannoulis Larentzakis (72:77).

Baudos metimu netrukus atsakė Willy Hernangomezas (73:77). Graikai neužpuolė, bet per likusias 30 sekundžių katalonai pelnė tik dvitaškį ir neišsigelbėjo – 75:77.

„Barcelona“: Willy Hernangomezas (4/9 dvitaškių, 5 atk. kam.) ir Jabari Parkeris (3/8 dvitaškių, 7 atk. kam., 4 klaidos) po 13, Alejandro Abrinesas 11 (3/7 tritaškių), Ricky Rubio 10 (2/5 tritaškių, 7 rez. perd., 4 klaidos), Nicolas Laprovittola 9 (1/6 tritaškių).

„Olympiakos“: Nigelas Williamsas-Gossas 15 (4 klaidos), Isaiah Canaanas 14 (3/7 tritaškių), Filipas Petruševas 12 (4/4 dvitaškių, 5 atk. kam.), Moustapha Fallas 11 (5/6 dvitaškių, 4 atk. kam.), Shaquielle'as McKissicas 9 (4 rez. perd., 3 per. kam.).